To już 10 lat ! od mojej pierwszej wystawy :-)

Tak naprawdę to nie mogę w to uwierzyć, ale 14 listopada tego roku mija 10 lat od mojej pierwszej wystawy, wtedy to odważyłam się wyjąć swoje rysunki, grafiki i obrazy z szuflady i zaprezentować je na moim wernisażu, który odbył się w Miejskim Centrum Kulturalnym w moim rodzinnym mieści Lipnie. Przez ten czas bardo dużo się wydarzyło, odbyły się kolejne wernisaże, moje prace były wielokrotnie nagradzane,spotkałam wiele fantastycznych ludzi, którym wręczyłam portrety..., oceniałam również prace innych jako członkini jury, sama tez się zmieniłam, ale jedno się nie zmieniło nadal tworzę i sprawia mi to ogromną radość :-)

Aby za długo się nie rozpisywać (kto by to czytał :-) przygotowałam podsumowanie z mojej działalności twórczej, zatem Drogi Czytelniku proszę zaparzyć herbatkę (lub inny ulubiony napój) i zapraszam do czytania i oglądania :-)

Jak już wspomniałam moja pierwsza wystawa odbyła się 14.11.2008 roku, było to ogromne przeżycie, ponieważ nigdy wcześniej (oprócz najbliższych) nikt obcy nie oglądał moich prac, większość nawet nie wiedziała, że maluję :-) pamiętam, że zaprezentowałam ok 60 swoich prac, były to grafiki, rysunki i obrazy co można zobaczyć na poniższych zdjęciach :-)

W tym samym roku moja grafika Welcom to the jungle została wyróżniona jako praca dnia Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu stronie www.cocart.pl


Kolejna mój wernisaż odbył się w kwietniu 2009r. na Konferencji młodzieżowej "Świat widziany przez młodych ludzi w Wyższej Szkole Humanistyczno – Ekonomicznej we Włocławku (obecnie Kujawska Szkoła Wyższa)


W marcu 2010 roku odbyła się moja kolejna wystawa Malarstwa i Rysunku w MCK w Lipnie
Jednym z pierwszych portretów, który wręczyłam był to rysunek Agaty Buzek w 2010 roku na Festiwalu Poli Negri w Lipnie (odbierając ten portret powiedziała mi, że poznała z której sztuki teatralnej ją rysowałam ;-)


W maju 2010 roku wręczyłam portret Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu, który powiedział o nim "jak żywy" :-)


Mogę śmiało napisać, że 13sty nie jest wcale pechowym dla mnie dniem, ponieważ tego dnia w sierpniu 2010 roku odbyła się moja kolejna wystawa tym razem w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włocławku

\

Natomiast we wrześniu 2010 roku można było zobaczyć moje prace podczas IIgo Sejmiku Kultury Ziemi Dobrzyńskiej w galerii „ Na strychu” w Kinie Nowojka w Lipnie


W październiku 2010 roku mój obraz „Życie” został zakwalifikowany do konkursu „Włocławskie Impresje” w Czarnym Spichrzu we Włocławku jako plastyk nieprofesjonalny

W grudniu 2010 r. odbyła się wystawa na Festiwalu Twórców „Jesień dobrzyńska – współczesność” w Zajedźie „Kama” w Skępem, na której można było zobaczyć moje obrazyW marcu 2011 r. odbyła się moja kolejna wystawa prac malarskich i rysunku w Miejskim Centrum Kulturalnym w Lipnie

W kwietniu 2011 r. ukazał się artykuł o Kobietach z Pasją w Naj magazynie gdzie można było przeczytać o mojej działalności twórczej, miałam też okazję się przekonać jak wygląda profesjonalna sesja zdjęciowa :-)


Moja grafika zajęła I miejsce w kategorii: Rysunek i Grafika w konkursie Dzieło Roku 2011 pod patronatem Burmistrza Miasta Lipna


Została wyróżniona w tym samym konkursie moja grafika przez Gazetę Nowości


W tym samym roku na Festiwalu Poli Negri w Lipnie wręczyłam portret Mariuszowi Kotowskiemu amerykańskiemu reżyserowi filmowemu polskiego pochodzenia, pisarza, choreografa, tancerza i producenta - i właśnie dla Niego portret Poli Negri, który znajduje się... gdzieś w Stanach Zjednoczonych :-)

Portret też otrzymała Agnieszka Grochowska (bardzo sympatyczna aktorka, rysując ten portret wzorowałam się na filmie "Stepy")


W tym samym roku moja grafika "Red" została najlepszą pracą w sierpniu 2011 roku- Magazyn Talentów


W październiku tego roku moja grafika "2:48" zakwalifikowała się do konkursu „Włocławskie Impresje” (jako plastyk nieprofesjonalny) w Czarnym Spichrzu we Włocławku

W listopadzie 2011 r. odbyła sie moja kolejna wystawa malarstwa, rysunku oraz grafiki w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego we Włocławku


A w grudniu tego samego roku miałam przyjemność poopowiadać o sobie i tym co tworzę w ramach spotkań "Człowiek z pasją" z uczniami w Szkole Podstawowej nr 5, Lipno


W 2012 roku do Lipna przyjechała Agata Passent na spotkanie "Agnieszka Osiecka we wspomnieniach córki" w kinie NAWOJKA, a ja przyjemność wręczyć portret Agacie Passent - był to portret matko Agnieszki Osieckiej - odbierając go - obiecała, że będzie powieszony w Jej biurze i nie odda Go na żadną aukcję :-)


W tym samym roku podczas Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Gustawa Zielińskiego w Skępem miałam przyjemność wręczyć portret Domiceli Kopaczewskiej (polska polityk i pedagog, posłanka na Sejm V, VI i VII kadencji)


Od maja do czerwca 2012 roku w Newcastle upon Tyne w Anglii można było zobaczyć moją grafikę pegaza, która zakwalifikowała się na wernisaż prac plastyków i karykaturzystów z całego świata :-)


Również w maju można było zobaczyć moją grafikę "fantazja", która zakwalifikowała się do kolejnego etapu konkursu "Zainspiruj się biżuterią Apart i namaluj obraz" na wernisażu na Street of Desing na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie moja grafika znalazła się w finałowej 6tce najlepszych prac :-) Tworząc tą grafikę zainspirowałam się pewnym pierścionkiem z koralowca.. i nie spodziewałam się, że go otrzymam!:)


W czerwcu 2012 roku moja grafika zajęła I miejsce w konkursie fotograficzno-graficznym "Mój kosmiczny Włocławek" organizowanego przez Ligę Obrony Kraju oddział Włocławek (oprócz nagrody rzeczowej zostałam poproszona o wypuszczenie balonu stratosferycznego CP 18 w kosmos :-)


W dniu kobiet w 2013 roku moje prace można było zobaczyć na mojej wystawie w Starej Remizie we Włocławku

Poniższa grafika została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie "I love books" organizowanym przez Konsulat Generalny USA w Krakowie oraz Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jana Pawła II w Opolu:)


W czerwcu moja grafika " Unique Pearl" zakwalifikowała się do ścisłej 10tki prac w konkursie -Namaluj obraz inspirując się nową kolekcją biżuterii APART z perłami- można ją było zobaczyć podczas Warsaw Fashion Street na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie ps. zdjęcie grafiki znalazło się również w magazynie Warsaw Fashion Street (str. 10)


W czerwcu miałam ogromną przyjemność wręczyć portret Wojciechowi Cejrowskiemu w Toruniu (powiedział mi, że portret ten podaruje swojej matce :-)


W lipcu 2013 roku moje grafiki wzięły udział w teledysku - Koniec świata - Justyny Steczkowskiej (od 27 sekundy :-) cały teledysk możecie zobaczyć tutaj cały teledysk można oglądać tutaj (klik) ;-)

w październiku można było zobaczyć moje dwa obrazy na "Włocławskich Impresjach" (grafikę - Włocławek oraz portret Stanisława Zagajewskiego)

Również w 2013 roku moja grafika została nagrodzona w konkursie BMW Polska "Energia z miasta”


W styczniu 2014 roku moja grafika została wyróżniona w konkursie Yes – Idealny :-)


W kwietniu tego samego roku mój projekt zajął I miejsce w konkursie Miuki :-)


Również w kwietniu w ramach 5 Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości we Włocławku odbyło się XII Seminarium młodzieżowe... pt. "Szkice do pejzażu artystycznego, literackiego Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej – o kulturotwórczej roli artystów, pisarzy, poetów naszego regionu - i tam właśnie została przedstawiona moja osoba (mój życiorys, działalność artystyczna)... Prezentację tą przygotowała i przedstawiła (wtedy)uczennica Zespołu Szkół im. W .Łukasińskiego w Skępem - Paulina Kuźmińska Niestety nie mogłam uczestniczyć na tym wykładzie, ale otrzymałam materiały, które zostały zaprezentowane. Cóż mogę napisać, niż to, że jest mi niezwykle miło, że akurat moja twórczość została przedstawiona - Dziękuję Paulina ;-) (zrzut ekranu poniżej)

Mój rysunek ul. Tasiemkowej został wyróżniony w konkursie "Dzieło Roku 2014 " pod patronatem Burmistrza Miasta Lipna


To wspaniała przyjemność poznać i wręczać Piotrowi Adamczykowi narysowany przeze mnie portret :-)


fot.Michal Lewandowski


Z pewnością maj 2014 roku był wyjątkowy, wtedy mój projekt kartki dla mamy, którą zaprojektowałam znalazł się w 10tce Najlepszych ;-) (kartek było ponad 3 tyś). Dziękuję!


W październiku miałam niesamowitą przyjemność wręczyć portret Igorowi Kwiatkowskiemu (wtedy jeszcze z kabaretu Paranienormalni :-)

i przy okazji znaleźć się na Oficjalnym Profilu Kabaretu Paranienormalnych :-)
Podczas pobytu w Brukseli, a konkretnie w Chez Léon (najlepsze mule!) przekazałam na pamiątkę swój rysunek restauracji Chez Léon z przed lat.. :-)(na zdjęciu ja & Kevin Vanlancker Managing Ditector


W listopadzie tego samego roku odbyła się moja kolejna wystawa malarstwa, rysunku oraz grafiki w Miejskim Centrum Kulturalnym w Lipnie :-)

tak wyglądał plakat :-)

Moja grafika zakwalifikowała się do XVI edycji Otwartego Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny pod hasłem „Celebryci” w Zielonej Górze. Na ten konkurs napłynęło aż 545 prac z 35 krajów :-)

W 2015 roku zostały nagrodzone moje 2 prace w kategoriach rysunek oraz grafika w konkursie Dzieło Roku pod patronatem Burmistrza Miasta Lipna


Moja kolejna grafika została nagrodzona w konkursie w konkursie Sephora TOUS


Klasztor OO. Bernardynów w Skępem wydał przepiękny album z okazji 260 rocznicy koronacji Matki Boskiej Brzemiennej, Królowej Mazowsza i Kujaw, a w nim m.in. mój rysunek Klasztoru :-) The album released on the occasion The 260th Anniversary of the Crowing of a Miraculous Statue of the Pregnant Mother of God The Queen of Mazowsze and Kujawy, Our Lady of Skępe and in it my drawing monastery :-)Na Festiwalu Poli Negri w Lipnie miałam przyjemność wręczyć portret Panu Piotrowi Andrzejewskiemu (Peter J. Lucas)Paweł Deląg podczas wręczania portretu: "Gdybym wiedział, że będzie mnie Pani rysować, przyjechałbym osobiście, by Pani nie musiała rysować ze zdjęcia."


Kolejny mój rysunek powędrował do .....#Czerepacha czyli Artura Barcisia


Wręczanie portretów na ręce Wojewody Kujawsko-Pomorskiego - Ewy Mes- portretów Ministra Gospodarki Janusza Piechcińskiego, Ministra Rolnictwa i Rozowju Wsi - Marka Sawickiego oraz Ministra Pracy i Polityki Społecznej - Władysława Kosiniaka- Kamysza. Na scenie Starosta Lipnowski - Krzysztof Baranowski, przedstawiciele polityki oraz (podnoszący moją rękę) Pietrek :-) tzn. Piotr Pręgowski :-)w sierpniu 2015 r. portret Krzysztofa Klenczona (który widzicie poniżej), był wystawiony na Festiwalu Krzysztofa Klenczona w Pułtusku


Kolejne portrety powędrowały do Hadziuka i Solejuka :-), a co powiedział mi Hadziuk.. znaczy Bogdan Kalus - zostawiam dla siebie :-)


Jakiś czas temu w Pytaniu na śniadanie rysowałam portret Aleksandry Kostki (ok. 2 min), a że obiecałam, że narysuję też w ołówku- oto on


Miłe wspomnienia podczas wręczania portretu sympatycznym aktorom z Rancza - wywiad z Nami transmitowała TVP Bydgoszcz


Na Festiwalu Piosenki Ranczerskiej w Kikole wręczyłam również portret Staroście Lipnowskiemu - Krzysztofowi Baranowskiemu


Grafika ta została wyróżniona w konkursie Lenovo Polska


W grudniu 2015 roku miałam ogromną przyjemność poznać Pana Jerzego Owsiaka oraz wręczyć mu portret :-)


Moja grafika Pilot Pen tak się spodobała, że została zamieszczona na instagramie Pilot Pen w USA


W kwietniu 2016 roku miałam ogromną przyjemność wręczyć portret Wojewodzie Kujawsko-Pomorskiego - Mikołajowi Bogdanowiczowi


Moja grafika (o wymiarach 100x70cm) zajęła I miejsce w konkursie Dzieło Roku 2015

Na zdjęciu jestem z Panem Janem "Yachem" Paszkiewiczem, który był przewodniczącym jury tego konkursu, było to fantastyczny człowiek...

W tym samym roku zaprojektowałam pierwszą (ale mam nadzieję - nie ostatnią) Kolorowankę Miejską :-) Kolorowanka dostępna jest w Urzędzie Miasta Lipna :-)


Miałam ogromną przyjemność wręczyć portret Pani Beacie Pawlikowskiej - niesamowite spotkanie w Toruniu :-) (zapowiadał Piotrek "Olo" Olszowski)


W lipcu 2016 roku nastąpiło otwarcie plaży Plazy w Toruniu. Gościem specjalnym był Polski siatkarz - Mariusz Wlazły. Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w tym wydarzeniu i wręczyć portret Mistrzowi Świata z 2014! Mariusz Wlazły otrzymując portret powiedział, że jest ładniejszy na rysunku i bardzo się ucieszył ;-) spotkanie poprowadził Piotr "Olo" Olszowski :-)


Niesamowity trening i spotkanie z Ewą Chodakowską :-)

zdjęcie dzięki uprzejmości Marcinowi Szulereckiemu

Jeśli kiedyś byście jechali do Warszawy, a konkretnie przez miejscowości Wólka, Żuchowo czy Kukowo możecie zwrócić uwagę na witacze, które zostały zaprojektowane przez moja skromną osobę :-) projektów było 14naście, a ten witacz został wybrany przez Radę Miejską w Skępem na którym znajduje się Klasztor OO. Bernardynów w SkępemMoja grafika nagrodzona w konkursie Lindt


Z okazji WOŚP w 2017 roku odbyło się w Toruniu wielkie wiosłowanie :-) Na ergometrze wioślarskim zasiedli toruńscy wioślarze, ale także inne znane postacie sportu i VIPów z Panem Prezydentem Michałem Zalewskiem na czele. Sztafeta Pana Prezydenta zwyciężyła! A ja miałam ogromną przyjemność wręczyć portret Panu Prezydentowi


Luty był zdecydowanie miesiącem pełnym emocji, bo zostałam nominowana przez Kapitułę Redakcyjną Gazety Pomorskiej jako Osobowość Roku 2016 w kategorii działalność społeczna i charytatywna za wykonanie witaczy i jak widać na załączonym zdjęciu - nie wygrałam, zajęłam 2 miejsce. Zdobyłam ponad 500 głosów!!!! Dla mnie szok!! Pamiętam, że przez ten czas gdy odbywało się głosowanie dostałam tyle wiadomości od (nie)znajomych mi osób, tyle wsparcia i gratulacji, że czuję się wygraną :-) w sumie do tej pory dostaje od Was pozytywne sygnały.. Jeszcze raz chciałam Wam podziękować za każdy wysłany sms - Jesteście niesamowici :-)


Również w lutym można było zobaczyć moje zdjęcie Jeziora Wielkiego w Skępem na wystawie fotograficznej pt. "Inspiracje przyrodnicze regionu kujawsko-pomorskiego w obiektywie" w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy. Parlamentarny Zespół na Rzecz Rozwoju Turystyki i Promocji Regionu Kujawsko-Pomorskiego zorganizował konkurs, gdzie zostało wyróżnione to właśnie zdjęcie (które możecie zobaczyć poniżej) . Dziękuję za to wyróżnienie i przepiękny album ;-)


Luty to również miesiąc zakochanych, a właśnie w tym miesiącu mój projekt na kartkę walentynkową zajął III miejsce:-) Konkurs organizowany był przez Port Lotniczy w Bydgoszczy :-)

Na początku marca uczestniczyłam w spotkaniu z aktorką (i piosenkarką)- Sonią Bohosiewicz zorganizowanym przez DKF SE(A)NS w Kinie Nowojka w Lipnie, gdzie miałam ogromną przyjemność z nią porozmawiać oraz wręczyć portret, z którego bardzo ucieszyła ;-)

W pierwszy Dzień Wiosny zostałam zaproszona przez Panią Jadwigę Góralską - Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czermnie na spotkanie z dziećmi, na którym można było zobaczyć moje prace, opowiadałam troszkę o swojej pasji, przeprowadziłam lekcje z rysowania portretów oraz odpowiadałam na liczne pytania ;-)


Mój rysunek synagogi, która widzicie poniżej zajął III miejsce w konkursie Dzieło Roku 2016. Musze przyznać, że bardzo lubię ten rysunek, tym bardziej, że zrobiłam go na podstawie zdjęcia wykonanego z 1915 roku.

W maju uczestniczyłam w finale Szafa Otwarta w Atrium Copernicus w Toruniu podczas którego, miałam ogromną przyjemność wręczyć portret przesympatycznej Małgorzacie Rozenek-Majdan

Poniższy portret, który widzicie został przez mnie wręczony - Idze Krefft czyli Ofelii Daniels, która była gwiazdą wieczoru podczas „Koncertu na łące” organizowanym przez Stowarzyszenie Zielona Lipa. Było fantastycznie :-)


W czerwcu miałam również przyjemność wręczyć portret najlepszemu konferansjerowi jakiego znam czyli Piotrkowi Olszowskiemu, którego również można usłyszeć w Radiu Gra Toruń ;-) )


W wakacje można mnie było posłuchać w Polskim radiu PiK. Rozmowę przeprowadzał ze mną Michał Słobodzian, a jeśli chcecie sobie tą rozmowę przypomnieć – zapraszam tu (klik) ;-)

W miesiącu lipcu w Toruniu gościło Radio Zet w ramach Zet Cafe, a ja miałam ogromną przyjemność wręczyć portret Kamilowi Noselowi, którego spotkałam po raz drugi. O całym wydarzeniu możecie przeczytać tutaj (klik) ;-)
i zdjęcie z 2014 roku

Mimo, że od sierpnia minęło ładnych parę miesięcy nadal mam w pamięci koncert zespołu Myslovitz, który odbył się podczas Festiwalu Lipa w Lipnie. Nie mogę również nie wspomnieć o tym, że podczas koncertu wręczyłam portret wokaliście Michałowi dla Kowalonkowi. ps dodam, że (co prawda w późniejszym terminie) narysowałam cały zespół Myslovitz

We wrześniu mieliście okazję zobaczyć mnie oraz moje grafiki w teledysku grupy Snowman- "Mów do mnie" cały teledysk można oglądać tutaj (klik) ;-)

W październiku odbyła się moja kolejna wystawa – tym razem w Miejskim Centrum Kulturalnym w Lipnie. Jeszcze raz chciałabym podziękować Wam za tak liczne przybycie, za rozmowy i za przepiękne kwiaty! Poniżej zamieszczam tylko kilka zdjęć...
a pełną fotorelację można zobaczyć tu: (klik) ;-)

W 2017 roku można było jeszcze raz zobaczyć moje prace – tym razem w Toruń Plaza. Jak do tej pory był to największy budynek, w którym można było zobaczyć moje prace :-) i muszę Wam powiedzieć, że jest to niesamowite wrażenie, gdy moje prace powodują, że ktoś się przed nimi zatrzymuje, bo "zmuszają go do tego" i dzielą się ze mną swoimi emocjami, jakimi te prace w nich wywołują. Po prostu nie da się tego opisać słowami. Ogromnie się cieszę, że moje prace można było zobaczyć w tak wyjątkowym miejscu. Bardzo chciałabym podziękować Wszystkim, którzy przybyli oglądać moje obrazy, a zwłaszcza tym osobom, które do mnie podeszły i dzieliły się swoimi wrażeniami. Oprócz mojej wystawy można było wygrać voucher na portret wykonany przeze mnie - organizatorem był Toruń Plaza za co serdecznie dziękuję :-)

Jeśli kiedykolwiek bylibyście w Toruniu w Centrum Kulturalno- Kongresowym Jordanki, koniecznie musicie zobaczyć mój rysunek Stinga, który przekazałam organizatorom dokładnie rok temu podczas jego koncertu w którym uczestniczyłam ;-) i jak widać na załączonym zdjęciu został powieszony właśnie w CKKJ przed wejściem do garderoby. Zdjęcie zrobił dziennikarz muzyczny Piotr Stelmach z Radia Trójka (więcej o tym wydarzeniu szukajcie na jego fan page na Facebooku :-)

Jak zapewne wiecie 14 stycznia odbywał się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla wyrównywania szans w leczeniu noworodków, ja jeszcze mam w pamięci niesamowite spotkanie z Jerzym Owsiakiem, któremu wręczałam portret o czym mogliście przeczytać (KLIKNIJ tutaj) ;-) )

W tym roku przekazałam moje dwa obrazy i z tego co wiem całkiem przyzwoita kwota zasiliła konto WOŚP :-)

Pierwsza grafika wykonana jest cienkopisami i tuszem, jest oprawiona w antyramę i będzie można ją wylicytować od godz.18:00 w Skępem.


Natomiast obraz, który widzicie poniżej został przekazany podczas mojej wystawy o czym mogliście przeczytać (KLIKNIJ tutaj) ;-) grafika ta została przekazana Szefowi Sztabu w Lipnie Jakubowi Klaban, jest on wykonany akrylami na płótnie i będzie można go wylicytować od godz. 16:00 na Placu Dekerta w Lipnie.

fot. Michał Jaworski


W pierwszym tygodniu ferii w 2018 roku miałam przyjemność spotkać się z dziećmi w CKOR w Skępem w ramach "Kulturalne ferie w Skępem" i poprowadzić z nimi warsztaty plastyczne. Było bardzo fajnie, miło, a przede wszystkim kolorowo - wyobraźnia dzieci nie zna granic :-) zresztą co będę opisywac zapraszam do oglądania zdjęć ;-)

zaczynamy :-)

rysujemy :-)

rozmawiamy :-)

pełne skupienie przy tworzeniu :-)

pamiątkowe zdjęcie musi być, kto mnie na nim znajdzie??? ;-)

a od jednej z uczestniczek dostałam takie cudo :-) Dziękuję Ci bardzo ;-)
Bardzo dziękuję organizatorom za zaproszenie :-)

Rysunek Ewy Szelburg-Zarembiny, który widzicie poniżej można było zobaczyć podczas uroczystości 30-lecia Przedszkola Publicznego w Skępem. Podczas jubileuszu przedszkole przyjęło sztandar z patronką Ewą Szelburg- Zaręmbiną, nie zabrakło również występów uzdolnionych dzieci. Bardzo się cieszę, że miałam przyjemność uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu, które na długo zapisze się w mojej pamięci :-) Zapraszam na krótką fotorelację poniżej :-)Od lewej Marek Niedźwiedzki, Piotr Baron, Piotr Metz i Piotr Stelmach :-)

Wszystkie portrety zostały wręczone przez grupę LP3 w Radiu Trójka w Warszawie, podczas notowania 1900 i w Markomanii można było usłyszeć reakcję na otrzymany portret P. Marka Niedźwiedzkiego, a moje rysunki i zdjęcia zostały zamieszczone w galerii zdjęć Listy Przebojów Programu Trzeciego :-) Dziękuję bardzo :-) zdjęcia można oglądać tutaj (klik) ;-)
zdjęcia: grupa fb LP 3

Moja grafika nagrodzona w konkursie Devil Cars 😊 My artwork awarded in a competition organized by Devil Cars

Przekazanie grafiki dla Devil- Cars :-) Handing over my graphics for Devil Cars
I nagroda :-) and the prize :-)


i reakcja samej Aleksandry Radomskiej ;-)


Jeśli ktoś dotarł do tego miejsca (gratuluję cierpliwości, chociaż to nie jest wszystko co wydarzyło się przez ten czas :-),to chciałabym napisać, że te 10 lat minęło błyskawicznie - naprawdę! Cieszę się, że mogę robić to co lubię i co sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję :-), najważniejsze jest to by robić w życiu to co się lubi... :-) i myślę, że ja takie coś znalazłam, czego i Wam życzę :-) ps. zapraszam jeszcze do oglądania mojego filmiku na you tube (klik) można je oglądać tutaj (klik) ;-)

Komentarze